Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
03 jul 14.00 Ameide 1 Drechtstreek 1 vr -
10 jul 14.30 Drechtstreek 1 VVGZ 1 vr 2-0
17 jul 14.00 HSSC'61 1 Drechtstreek 1 vr -
14 aug 14.30 Drechtstreek 1 Alblasserdam 1 vr 4-2
19 aug 20.00 Binnenmaas Toernooi 1 Drechtstreek 1 vr -
21 aug 14.30 Binnenmaas Toernooi 1 Drechtstreek 1 vr -
24 aug 20.00 Nieuw Lekkerland 1 Drechtstreek 1 vr 2-1
28 aug 14.30 Papendrecht 1 Drechtstreek 1 vr 1-1
31 aug 20.00 Drechtstreek 1 ASWH O23 vr 2-1
04 sep 14.30 Drechtstreek 1 Oranje Wit 1 be 0-1
11 sep 17.00 JEKA 1 Drechtstreek 1 be 3-2
18 sep 14.30 Drechtstreek 1 Almkerk 1 be 3-3
25 sep 14.30 Drechtstreek 1 SVW 1 co 2-4
02 okt 14.30 Wieldrecht 1 Drechtstreek 1 co 3-0
09 okt 14.30 Drechtstreek 1 Woudrichem 1 co 1-2
16 okt 14.30 Tricht 1 Drechtstreek 1 co 3-3
19 okt 20.00 Groote Lindt 1 Drechtstreek 1 vr 1-3
23 okt 14.30 Drechtstreek 1 Sleeuwijk 1 co -
30 okt 14.30 De Zwerver 1 Drechtstreek 1 co 4-1
02 nov 20.00 Drechtstreek 1 Sleeuwijk 1 co 2-3
06 nov 14.30 Drechtstreek 1 Wilhelmina'26 1 co 0-1
13 nov 14.00 Drechtstreek 1 EBOH 1 co 3-0
20 nov 14.30 Heukelum 1 Drechtstreek 1 co 1-1
30 nov 20.00 Drechtstreek 1 sho 1 vr -
18 dec 13.00 Drechtstreek 1 sho 1 vr 2-2
11 jan 20.15 FC Binnenmaas 1 Drechtstreek 1 vr -
15 jan 14.00 TSC Oosterhout 1 Drechtstreek 1 vr -
22 jan 12.00 Drechtstreek 1 Drechtstreek 2 vr 0-0
22 jan 12.50 Drechtstreek 1 Drechtstreek JO19-1 vr 1-1
29 jan 14.30 BVCB 1 Drechtstreek 1 vr 2-2
05 feb 14.30 Drechtstreek 1 CWO 1 vr 1-1
12 feb 14.45 Nivo Sparta 1 Drechtstreek 1 vr -
19 feb 15.15 GJS 1 Drechtstreek 1 co 0-1
22 feb 20.00 sho 1 Drechtstreek 1 vr 5-0
26 feb 14.30 Drechtstreek 1 Roda Boys/Bommelerwaard 1 co 3-2
05 mrt 14.30 Arkel 1 Drechtstreek 1 co 0-2
12 mrt 14.30 Altena 1 Drechtstreek 1 co 1-3
19 mrt 14.30 Drechtstreek 1 Tricht 1 co 0-1
02 apr 14.30 Drechtstreek 1 Heukelum 1 co 2-0
05 apr 20.00 Woudrichem 1 Drechtstreek 1 co 2-1
09 apr 15.00 Sleeuwijk 1 Drechtstreek 1 co 2-1
16 apr 14.30 Drechtstreek 1 De Zwerver 1 co 0-3
23 apr 14.30 Wilhelmina'26 1 Drechtstreek 1 co 1-1
30 apr 14.30 Drechtstreek 1 GJS 1 co 1-0
07 mei 14.30 Drechtstreek 1 Arkel 1 co 2-3
10 mei 20.00 EBOH 1 Drechtstreek 1 co 1-1
14 mei 14.30 Roda Boys/Bommelerwaard 1 Drechtstreek 1 co 1-0
21 mei 14.30 Drechtstreek 1 Altena 1 co 1-1
28 mei 14.30 SVW 1 Drechtstreek 1 co 4-2
04 jun 14.30 Drechtstreek 1 Wieldrecht 1 co 3-2
11 jun 14.30 Drechtstreek 1 Streefkerk 1 co 1-4
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!