Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
21 aug 13.00 Excelsior Rotterdam JO17-1 Drechtstreek JO17-1 vr 3-3
28 aug 12.30 Sliedrecht 17-1 Drechtstreek JO17-1 vr 2-0
30 aug 19.30 GVV Unitas 17-1 Drechtstreek JO17-1 vr 0-5
06 sep 19.30 sho JO17-2 Drechtstreek JO17-1 vr 3-4
15 sep 19.45 Sleeuwijk JO17-1 Drechtstreek JO17-1 be 1-6
18 sep 13.00 Oranje Wit JO17-1 Drechtstreek JO17-1 be 3-2
20 sep 20.00 Drechtstreek JO17-1 Unitas JO17-1 be 2-0
25 sep 12.30 Virtus JO17-1 Drechtstreek JO17-1 co 3-4
29 sep 20.15 De Alblas JO 17-1 Drechtstreek JO17-1 vr -
02 okt 14.00 Drechtstreek JO17-1 SC Gastel JO17-1 co 6-0
09 okt 12.00 Drechtstreek JO17-1 VVGZ JO17-1 co 12-1
13 okt 20.00 Drechtstreek JO17-1 Rijsoord JO17-1 vr 10-0
16 okt 12.30 RBC JO17-1 Drechtstreek JO17-1 co 8-2
23 okt 13.00 Halsteren JO17-1 Drechtstreek JO17-1 co 0-4
30 okt 11.30 Oranje Wit JO17-2 Drechtstreek JO17-1 co 0-11
06 nov 16.45 Drechtstreek JO17-1 Wieldrecht JO17-1 co 1-4
13 nov 10.45 Nieuw Lekkerland JO17-1 Drechtstreek JO17-1 vr 0-4
16 nov 19.00 Nivo Sparta JO17-1 Drechtstreek JO17-1 vr -
20 nov 12.45 Walcheren JO17-1 Drechtstreek JO17-1 co 3-3
30 nov 19.30 Nivo Sparta JO17-1 Drechtstreek JO17-1 vr -
08 dec 19.30 De Alblas JO 17-1 Drechtstreek JO17-1 vr -
18 dec 11.00 SV Poortugaal JO17-1 Drechtstreek JO17-1 vr -
29 jan 13.45 Bavel JO17-1 Drechtstreek JO17-1 vr 2-3
05 feb 09.45 Drechtstreek JO17-1 Terneuzen JO17-1 co 1-0
09 feb 20.00 Drechtstreek JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 co 4-0
12 feb 12.30 Madese Boys JO17-1 Drechtstreek JO17-1 co 0-0
19 feb 11.30 slikkeveer JO 17-1 Drechtstreek JO17-1 vr -
26 feb 12.30 Hardinxveld JO17-1 Drechtstreek JO17-1 vr -
07 mrt 20.00 De Alblas JO 17-1 Drechtstreek JO17-1 vr -
19 mrt 15.00 VVGZ JO17-1 Drechtstreek JO17-1 co 2-4
21 mrt 20.00 Blijdorp JO17-1 Drechtstreek JO17-1 vr -
23 mrt 19.30 Drechtstreek JO17-1 Excelsior Rotterdam Dames Beloften vr -
26 mrt 12.00 Drechtstreek JO17-1 Sleeuwijk JO17-1 co 6-1
28 mrt 20.00 Drechtstreek JO17-1 FC Binnenmaas JO17-1 vr -
02 apr 10.00 Drechtstreek JO17-1 Unitas JO17-1 co 2-4
09 apr 12.15 Oranje Wit JO17-1 Drechtstreek JO17-1 co 1-0
16 apr 14.30 Madese Boys JO17-1 Drechtstreek JO17-1 co 1-1
23 apr 13.15 Drechtstreek JO17-1 VVGZ JO17-1 co 5-1
25 apr 20.00 Drechtstreek JO17-1 Madese Boys JO17-1 co 3-2
07 mei 09.45 Drechtstreek JO17-1 Nieuw Lekkerland JO17-1 vr -
09 mei 19.30 Drechtstreek JO17-1 VOC JO17-1 vr -
14 mei 10.15 Sleeuwijk JO17-1 Drechtstreek JO17-1 co 1-2
21 mei 15.00 Unitas JO17-1 Drechtstreek JO17-1 co -
28 mei 12.00 Drechtstreek JO17-1 Oranje Wit JO17-1 co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!