Cookie beleid vv Drechtstreek

De website van vv Drechtstreek is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
19 aug 11.00 Excelsior Rotterdam JO19-1 Drechtstreek JO19-1 vr 1-2
22 aug 19.30 Dubbeldam JO19-1 Drechtstreek JO19-1 vr -
26 aug 15.00 Drechtstreek JO19-1 SV Poortugaal JO19-1 vr -
02 sep 15.00 ASWH JO19-1 Drechtstreek JO19-1 be 1-6
09 sep 14.30 GJS JO19-1 Drechtstreek JO19-1 vr -
16 sep 12.30 Drechtstreek JO19-1 Sliedrecht JO19-1 be 5-1
23 sep 12.30 Drechtstreek JO19-1 Capelle JO19-1 co 3-2
26 sep 20.00 Drechtstreek JO19-1 Spijkenisse JO19-2 vr 6-1
30 sep 16.15 Nieuwerkerk JO19-1 Drechtstreek JO19-1 co 2-2
07 okt 12.15 Drechtstreek JO19-1 TOGB JO19-1 co 2-3
14 okt 13.15 S.V. Den Hoorn JO19-1 Drechtstreek JO19-1 co 3-1
21 okt 12.30 Sleeuwijk JO19-1 Drechtstreek JO19-1 vr -
28 okt 14.30 SHO JO19-1 Drechtstreek JO19-1 co 1-3
04 nov 12.15 Drechtstreek JO19-1 Nootdorp JO19-1 co 1-1
11 nov 10.30 Sliedrecht JO19-1 Drechtstreek JO19-1 co 0-2
14 nov 20.00 Drechtstreek JO19-1 CWO JO19-1 vr -
18 nov 12.15 Drechtstreek JO19-1 Concordia JO19-1 co 2-1
21 nov 20.00 Feyenoord JO19-2 Drechtstreek JO19-1 vr -
25 nov 14.30 Slikkerveer JO19-1 Drechtstreek JO19-1 co 4-7
02 dec 12.15 Drechtstreek JO19-1 VFC JO19-1 co 2-1
09 dec 15.00 Spijkenisse JO19-1 Drechtstreek JO19-1 co 2-0
13 dec 20.00 Spijkenisse JO19-1 Drechtstreek JO19-1 co 5-1
13 jan 11.30 Drechtstreek JO19-1 Wieldrecht JO19-1 be 0-3
20 jan 15.00 HBS JO17-1 Drechtstreek JO19-1 vr -
27 jan 14.30 Baronie JO19-1 Drechtstreek JO19-1 vr -
03 feb 14.30 ZIGO JO19-1 Drechtstreek JO19-1 co 2-5
17 feb 14.30 DHV 1 Drechtstreek JO19-1 vr -
24 feb 11.45 Drechtstreek JO19-1 Roosendaal JO19-1 co 5-2
27 feb 20.00 Drechtstreek JO19-1 Oranje Wit JO19-1 vr 1-1
02 mrt 15.30 WSC JO19-1 Drechtstreek JO19-1 co 0-3
09 mrt 12.15 Drechtstreek JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 co 4-0
16 mrt 12.00 Drechtstreek JO19-1 GJS JO19-1 co 3-3
23 mrt 14.15 ODC JO19-1 Drechtstreek JO19-1 co 2-5
28 mrt 20.00 Capelle JO19-1 Drechtstreek JO19-1 vr -
06 apr 12.00 Drechtstreek JO19-1 Unitas'30 JO19-1 co 1-1
13 apr 14.30 Hilvaria JO19-1 Drechtstreek JO19-1 co 3-1
20 apr 12.30 Drechtstreek JO19-1 Walcheren JO19-1 co -
04 mei 12.15 Drechtstreek JO19-1 Unitas'30 JO19-1 co -
11 mei 12.30 Drechtstreek JO19-1 TSV Gudok JO19-1 co -
18 mei 15.15 Gilze JO19-1 Drechtstreek JO19-1 co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!