Programma - vv Drechtstreek

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Hieronder vind u het volledige wedstrijdprogramma voor komende week, en voor de volgende week.

Klik op het pijltje om te zien op welk veld de teams spelen, en welke kleedkamer gebruikt moet worden tijdens deze wedstrijd (alleen bekend bij de thuiswedstrijden).


Datum Tijd Thuis Uit Info
4 feb 14:30 SC Everstein 1 Drechtstreek 1
4 feb 15:00 Sleeuwijk 2 Drechtstreek 2
4 feb 14:00 Drechtstreek 3 Unitas 2
4 feb 14:30 Rijsoord 6 Drechtstreek 4
4 feb 12:45 IFC 4 Drechtstreek 5
4 feb 16:15 Drechtstreek 6 Peursum 3
4 feb 15:00 Sleeuwijk 5 Drechtstreek 8
4 feb 16:15 Drechtstreek 9 SC Emma 5
4 feb 13:00 Drechtstreek 10 VV Papendrecht 7
4 feb 16:45 Barendrecht JO19-2 Drechtstreek JO19-1
4 feb 12:00 Drechtstreek JO19-2 Heerjansdam JO19-1
4 feb 14:00 Drechtstreek JO19-3 VVGZ JO19-3
4 feb 12:15 Drechtstreek JO17-1 Oranje Wit JO17-2
4 feb 12:30 VV Papendrecht JO17-1 Drechtstreek JO17-2
4 feb 10:15 Drechtstreek JO16-1 RBC JO16-1
2 feb 19:45 Boeimeer JO16-1 Drechtstreek JO16-1
4 feb 14:15 Drechtstreek JO16-2 Oranje Wit JO16-1
4 feb 12:30 Madese Boys JO15-1 Drechtstreek JO15-1
4 feb 10:25 IFC JO15-1 Drechtstreek JO15-2
4 feb 10:45 ASWH JO15-4 Drechtstreek JO15-3
4 feb 9:30 Bavel JO14-1 Drechtstreek JO14-1
4 feb 11:00 Drechtstreek JO14-2 VVGZ JO14-1
4 feb 11:15 Drechtstreek JO14-3 SSW JO14-1
4 feb 8:30 Drechtstreek JO13-1 De Alblas JO13-1JM
4 feb 11:00 RCD JO13-3 Drechtstreek JO13-2
4 feb 10:45 ASWH JO13-10 Drechtstreek JO13-3
4 feb 10:30 Drechtstreek JO12-1 Oranje Wit JO12-1
4 feb 8:30 Groote Lindt JO12-2 Drechtstreek JO12-2
4 feb 10:30 Drechtstreek JO12-3 VV Papendrecht JO12-2
4 feb 8:30 De Zwerver JO12-1 Drechtstreek JO12-4
4 feb 9:00 Drechtstreek JO11-1 GJS JO11-1
4 feb 9:00 Drechtstreek JO11-2 RCD JO11-1
4 feb 10:00 Sliedrecht JO11-6 Drechtstreek JO11-3
4 feb 8:30 EBOH JO11-1 Drechtstreek JO11-4
4 feb 8:30 Pelikaan JO11-2 Drechtstreek JO11-5
4 feb 9:45 Drechtstreek JO10-1 Papendrecht JO10-1JM
4 feb 9:45 Drechtstreek JO10-2 Nieuw Lekkerland JO10-1
4 feb 9:45 RCD JO10-2 Drechtstreek JO10-3
4 feb 9:45 Rijsoord JO10-1 Drechtstreek JO10-4
4 feb 8:30 Drechtstreek JO9-1 Oranje Wit JO9-2
4 feb 9:00 Dubbeldam JO9-1 Drechtstreek JO9-2
4 feb 9:45 Drechtstreek JO9-3 SV Meerkerk JO9-2
4 feb 9:45 Drechtstreek JO9-4 Sliedrecht JO9-5
4 feb 8:30 Alblasserdam JO9-3 Drechtstreek JO9-5
4 feb 10:00 DFC JO8-1 Drechtstreek JO8-1
4 feb 8:30 GJS JO8-1 Drechtstreek JO8-2
4 feb 8:30 Drechtstreek JO8-3 ASWH JO8-4
4 feb 8:30 Drechtstreek JO8-4 Wieldrecht JO8-1
4 feb 10:50 Pelikaan JO7-2 Drechtstreek JO7-1
4 feb 10:30 Drechtstreek JO7-1 Rijsoord JO7-1JM
4 feb 11:10 Drechtstreek JO7-1 Heerjansdam JO7-1JM
4 feb 10:40 Drechtstreek JO7-3 Nieuw Lekkerland JO7-1
4 feb 10:20 De Alblas JO7-2 Drechtstreek JO7-3
4 feb 10:00 Drechtstreek JO7-3 VV Papendrecht JO7-2
4 feb 8:50 Streefkerk JO7-2JM Drechtstreek JO7-4
4 feb 9:10 Drechtstreek JO7-4 Groot-Ammers JO7-1
4 feb 8:30 Drechtstreek JO7-4 VVAC JO7-2
4 feb 15:15 Drechtstreek O23-2 Beek Vooruit O23-1
4 feb 12:30 SC Emma VR2 Drechtstreek VR1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!